Hotel Buly je skvělým místem pro Vaši služební cestu, obchodní jednání, romantický víkend i dovolenou s rodinou. Menší hotel, který Vám zaručí nadstandardní služby založeny na individuálním přístupu a rodinné atmosféře.  

Každý host je pro nás důležitý. Kvalita našich služeb představuje záruku spokojenosti a odpočinku při Vašem pobytu. Hotel disponuje jednolůžkovými, dvoulůžkovými pokoji a čtyřmi apartmá. Dva dvoulůžkové pokoje jsou bezbariérové. Celková ubytovací kapacita je cca 61 osob. V prostorách hotelu se také nachází vybavené fitness centrum, které je ubytovaným hostům bezplatně k dispozici. K hotelu náleží monitorované parkoviště, které se nachází přímo za hotelem a je určeno hostům zcela bezplatně. V ceně hotelu je také vstup do aquaparku, nacházející se cca. 10 km od hotelu. 

Naše pokoje, stejně jako interiér hotelu, jsou vybaveny moderně a minimalisticky. Check-in do hotelu je od 14:00, check-out v 10:00. V případě potřeby je možné domluvit pozdější check-out.  V celém hotelu je k dispozici Wi-fi připojení k internetu. Hotel nabízí dva konferenční sály, které jsou vhodné pro školení, kongres nebo meeting. Větší sál pojme kapacitu cca 70 osob, menší sál přibližně 16 osob.  
 

 

recepcerestaurace01.jpg

 

single.jpg

 

fitness

restaurace03.jpg

 

double01.jpg

 

konferencni1

jednacka

aquapark.jpg

 

Hotel Buly Opava v Opavě hodnocení