Číst dál: Uzavření hotelu Buly Opava

 Dle nařízení vlády je hotel Buly Opava uzavřen do odvolání.

Číst dál: Jsme na Facebooku a Instagramu

Chceme být s Vámi stále v kontaktu a pro tyto účely jsou sociální sítě tím nejvhodnějším místem. Založili jsme Facebook a Instagram profily pro Hotel Buly. Na těchto profilech uvidíte nejlíp, co se aktuálně u nás děje. Dáte nám like? Facebook: https://www.facebook.com/hotelbulyopava/ | Instagram: https://www.instagram.com/hotelbuly/

Číst dál: Dárkové poukazy

V hotelu si můžete zakoupit dárkový poukaz v libovolné hodnotě. Tyto poukazy slouží k jednorázovému využití  k pobytu se snídaní a volným vstupem do fitness centra a aquaparku v Kravařích. Poukaz můžete vyčerpat během půl roku od jeho zakoupení. Proto neváhejte a udělejte radost svým blízkým v podobě gastronomického zážitku, romantického pobytu či aktivního odpočinku. 

Číst dál: Hotel Buly • Otevíráme 2.11.2017!

Vážení přátelé, už se to blíží, přípravy finišují, oteviráme pro Vás již 2. listopadu 2017. Nový hotel v Opavě - HOTEL BULY. Chceme přinášet kvalitní služby a skvělou gastronomii. Budeme se na Vás moc těšit!

Číst dál: Slavné osobnosti v Hotelu Buly!

Svou návštěvou nás poctil Roman Vaněk s manželkou. Pro ty co nevědí je to významná osobnost v oboru gastronomie, autor kuchařek, tvůrce internetových pořadů o gastronomii a zakladatel Pražského kulinářského institutu. Moc děkujeme za milou návštěvu a těšíme se na příště! 

Hotel Buly Opava v Opavě hodnocení