Hotel Buly je skvělým místem pro Vaši služební cestu, obchodní jednání, romantický víkend i dovolenou s rodinou. Menší hotel, který Vám zaručí nadstandardní služby založeny na individuálním přístupu a rodinné atmosféře.  

Každý host je pro nás důležitý. Kvalita našich služeb představuje záruku spokojenosti a odpočinku při Vašem pobytu. Hotel disponuje jednolůžkovými, dvoulůžkovými pokoji a čtyřmi apartmá. Dva dvoulůžkové pokoje jsou bezbariérové. Celková ubytovací kapacita je cca 61 osob. V prostorách hotelu se také nachází vybavené fitness centrum, které je ubytovaným hostům bezplatně k dispozici. K hotelu náleží monitorované parkoviště, které se nachází přímo za hotelem a je určeno hostům zcela bezplatně. V ceně hotelu je také vstup do aquaparku, nacházející se cca. 10 km od hotelu. 

Naše pokoje, stejně jako interiér hotelu, jsou vybaveny moderně a minimalisticky. Check-in do hotelu je od 14:00, check-out v 10:00. V případě potřeby je možné domluvit pozdější check-out.  V celém hotelu je k dispozici Wi-fi připojení k internetu. Hotel nabízí dva konferenční sály, které jsou vhodné pro školení, kongres nebo meeting. Větší sál pojme kapacitu cca 70 osob, menší sál přibližně 16 osob.  
 

Bez-nzvu.png

recepcerestaurace01.jpg

 

single.jpg

 

fitness

restaurace03.jpg

 

double01.jpg

 

konferencni1

jednacka

aquapark.jpg

 

Hotel Buly Opava v Opavě hodnocení